Wakacyjna Promocja na Kobido --Świąteczna Promocja Na Vouchery Prezentowe do 20 grudnia 2022r.

10zł zniżki

Zamknij

warsztaty

W ZDROWYM CIELE MŁODY DUCH

Dobre zdrowie i utrzymanie kondycji fizycznej u osób starszych gwarantuje im zachowanie niezależności. Zajęcia „W zdrowym ciele młody duch” mają na celu poprawić standard życia. Dzięki nim samopoczucie będzie dużo lepsze oraz zwiększy się aktywność do dalszych działań.

Na warsztatach opowiemy o anatomii i fizjonomii, dziedzinach zajmujących się funkcjami życiowymi człowieka oraz prawami, które tymi czynnościami rządzą. Wiadomości te zwiększą świadomość własnego ciała oraz pozwolą na wyeliminowanie błędów popełnianych na co dzień.

Pokarzemy zestawy ćwiczeń, które pomogą utrzymać dobrą kondycję, zlikwidują bóle kręgosłupa, usprawnią i wzmocnią cały organizm a także przywrócą uśmiech na twarzy i dodadzą sił i energii na resztę życia.

Przybliżymy zagadnienia z ergonomii, czyli dostosowanie możliwości psychofizycznych człowieka do otaczającego go świata tak aby wyeliminować źródła urazów i chorób.

Nauczymy Was technik masażu, automasażu i akupresury, dzięki którym można szybko zlikwidować ból, rozluźnić mięśnie i zrelaksować się. Powróci koncentracja, umysł zacznie działać na najwyższych obrotach!

WORKFIT WARSZTAT

Na zajęciach Workfit Warsztaty uczymy, jak radzić sobie ze stresem i problemami wynikającymi z charakteru wykonywanej pracy.

Podpowiadamy, jak ich unikać lub jak sobie pomóc, gdy już zaistniały. Przybliżamy zagadnienia z ergonomii, dziedziny traktującej o organizacji optymalnego stanowiska pracy oraz o sposobach auto relaksacji, które ułatwią Wam i poprawią codzienne życie.

Opowiemy o anatomii i fizjologii, dziedziny zajmującej się funkcjami życiowymi organizmu ludzkiego oraz prawami, które tymi czynnościami rządzą. Wiadomości te zwiększą świadomość własnego ciała oraz pozwolą na dopasowanie otoczenia do Waszych potrzeb, tak aby w przyszłości unikać sytuacji, w których dochodzi do przeciążeń i urazów.

Nauczymy Was technik masażu, akupresury i stretchingu, dzięki którym szybko można zlikwidować ból i rozluźnić mięsnie. Powróci koncentracja, umysł zacznie działać na najwyższych obrotach.

WARSZTATY „MASAŻ DLA PAR”

Dwaj najwięksi „złodzieje” intymności to zmęczenie i brak czasu. Na warsztatach „Masaż dla Par” pokarzemy jak wykorzystać zmęczenie do znalezienia czasu na wzmocnienie i poprawienie pozytywnych więzi w związku.

Nauczymy was jak wykonywać profesjonalny masaż relaksacyjny. Odkryjecie cudowną moc drzemiącą w waszych rękach. Opowiemy jak w przyjemny sposób przynieść ulgę swoim najbliższym. Wymagamy jedynie zaangażowania w to co robicie. Resztą zajmiemy się my.

Warsztaty podzielone są na trzy niezależne moduły, które razem tworzą całościowy masaż relaksacyjny.

Moduł 1

Masaż głowy, szyi, ramion i dłoni (elementy masażu klasycznego, tybetańskiego i Shiatsu. Refleksologia i pielęgnacja dłoni). Czas trwania 3 godziny.

Moduł 2

Masaż pleców (elementy masażu klasycznego, relaksacyjnego, i tybetańskiego). Czas trwania 3 godziny.

Moduł 3

Masaż nóg i stóp (elementy masażu klasycznego, sportowego i Shiatsu. Refleksologia i pielęgnacja stóp). Czas trwania 3 godziny.

Techniki, które poznacie wywodzą się z dalekiego wschodu i masażu klasycznego. Są w pełni bezpieczne i nie ma obawy, że wyrządzicie nimi krzywdę. Nauczymy jak wykonywać masaż w taki sposób aby był przyjemny dla obu stron, żeby nie męczył masującego i nie narażał go na ryzyko urazu lub kontuzji. Udzielamy wskazówek jak najlepiej wykonywać pielęgnację ciała, jakich do tego celu używać preparatów, a także jak domowym sposobem wyprodukować własne kosmetyki. Do każdego modułu będą dołączone „ściągawki”, z których będzie można korzystać w domu.

Zadzwoń do nas i dopytaj o szczegóły oferty.
tel.: +48 796 192 454
mail: workfit@workfit.pl
Serdecznie zapraszamy!