Odbierz 30% zniżki

Odbierz 30% zniżki na dowolny zabieg.
Podaj swój adres email oraz imię i odbierz 30% zniżki na dowolny zabieg!

Zamknij

Masaż dla Par

Masaż dla par to romantyczny sposób na spędzenie czasu we dwoje. Niezwykle odprężający masaż tuż obok siebie, blask świec oraz nastrojowa muzyka…Doskonały prezent na rocznicę, walentynki, czy inny wyjątkowy wieczór.

Mogą Państwo wybrać dowolny masaż z poniższej oferty. Ceny zawierają 5% rabatu.

Masaż Body Relax

Masaż gorącymi olejami połączony z punktowym masażem dłoni, stóp oraz indyjskim masażem głowy. Zabieg pozwala usuwać zarówno skutki długotrwałego stresu i zmęczenia wynikających z pracy siedzącej jak i regenerować mięśnie i likwidować mikro urazy powstałe wskutek treningów i ćwiczeń.

Czas: 75min

Cena: 361 zł zamiast 380zł

Masaż gorącymi olejami

Niezwykle wyciszający masaż całego ciała z zastosowaniem ciepłych olejków. Zabieg ma na celu wprowadzenie naszego ciała i ducha w stan równowagi, będącej podstawą dobrego samopoczucia i zdrowia fizycznego. Dzięki specjalnym technikom masaż zapewni rozluźnienie i odprężenie, pomoże odzyskać siły witalne, oraz przywróci prawidłową pracę układu krążenia, nerwowego i trawiennego.

Czas: 60min

Cena: 304 zł zamiast 320zł

Masaż relaksacyjny

Korzystnie oddziałuje na układ nerwowy, powodując poprawę ogólnego samopoczucia. Zalecany jest osobom narażonym na duży stres oraz tym, których praca zawodowa wymaga długotrwałego przebywania w określonej pozycji ciała.

Czas: 60min, 90min

Cena: 247zł zamiast 260zł, 323zł zamiast 340zł

Masaż leczniczy ciała ( masaż autorski )

Likwiduje dolegliwości związane z kręgosłupem. Pomocny przy leczeniu migren i bólów głowy oraz schorzeń kończyn i narządów wewnętrznych. Likwiduje stres i zmęczenie. Poprawia nastrój i samopoczucie, regeneruje system odpornościowy. Poprawia krążenie krwi i limfy, uelastycznia tkanki. Masaż wykonywany jest technikami klasycznymi i wschodnimi, terapeuta skupia się głównie na punktach bólowych mięśni ( tzw. punktach spustowych ), dzięki czemu rozluźnia napięte miejsca na ciele.

Czas: 60min

Cena: 266zł zamiast 280zł