Wakacyjna Promocja na Kobido --Świąteczna Promocja Na Vouchery Prezentowe do 20 grudnia 2022r.

10zł zniżki

Zamknij

Masaż dla Dwojga

Masaż Dla Dwojga

Warszawa oferuje wiele miejsc, w których można spędzić czas we dwoje. Ale jeżeli znudziło Państwa świętowanie rocznicy w restauracji, a spacer nie jest najlepszym pomysłem na odpoczynek, postawcie na wyjątkową randkę. Masaż dla par to romantyczny sposób na spędzenie czasu we dwoje. Niezwykle odprężający rytuał, blask świec oraz nastrojowa muzyka… Masaż dla par to doskonały prezent na rocznicę, walentynki czy po prostu sposób na oderwanie się od codzienności i relaks w środku tygodnia.

Mogą Państwo wybrać dowolny masaż z poniższej oferty, który zostanie wykonany w naszym gabinecie zlokalizowanym w mieście Warszawa, przy ul. Rakowieckiej 47 lok.5. Poniżej przykłady masaży dla Dwojga:

Masaż Body Relax

To masaż dla par, który wykonywany jest z użyciem gorących olejków. Przyjemność tego zabiegu zapewnia punktowy masaż dłoni, stóp oraz indyjski masaż głowy. To doskonały sposób, abyście mogli Państwo pozbyć się skutków stresu i zmęczenia, a swoim mięśniom dostarczyć efektywnej regeneracji. Ten rodzaj masażu polecamy osobom, które prowadzą siedzący tryb życia lub borykają się z mikro urazami, będącymi skutkiem ubocznym treningów.

Czas: 75min

Cena: 400zł

Masaż gorącymi olejkami

Jeżeli w codziennym biegu poszukują Państwo wyciszenia, proponujemy masaż dla par, który wykonywany jest z użyciem ciepłych olejków. To idealny sposób na spędzenie czasu we dwoje i przywrócenie równowagi ciała oraz ducha. Ten masaż sprawi, że opuszczą Państwo nasz gabinet rozluźnieni i odprężeni, pełni sił witalnych. Zabieg polecany jest w trosce o stan zdrowia fizycznego, ponieważ wpływa pozytywnie na prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego, trawiennego i krążenia.

Czas: 60min

Cena: 340zł

Masaż relaksacyjny

Wychodząc naprzeciw potrzebom osób zapracowanych, długotrwale przebywających w jednej pozycji oraz narażonych na silny stres zapraszamy na masaż dla par, o charakterze relaksacyjnym. Ten niezwykle przyjemny zabieg, doskonale poprawia ogólne samopoczucie fizyczne oraz psychiczne organizmu, sprawiając, że opuszczają Państwo nasz gabinet odprężeni i zrelaksowani.

Czas: 60min,75min

Cena:300zł, 360zł

 

Zadzwoń do nas i dopytaj o szczegóły
tel.: +48 796 192 454
mail: workfit@workfit.pl