Wakacyjna Promocja na Kobido --Świąteczna Promocja Na Vouchery Prezentowe do 20 grudnia 2022r.

10zł zniżki

Zamknij

masaż relaksacyjny

Masaż relaksacyjny

Poszukując idealnego relaksu, który odpręży ciało, ukoi ducha i przyniesie przyjemność dla zmysłów, zapraszamy Państwa na wyjątkowy masaż relaksacyjny. Zabieg pomaga także poprawić wygląd zewnętrzny, ponieważ przyspiesza proces spalania tkanki tłuszczowej, kształtując wymarzoną sylwetkę. Ta forma wytchnienia doskonale sprawdzi się wśród codziennych obowiązków, przyniesie odpoczynek po godzinach pracy, pomoże wyciszyć się, lub wręcz przeciwnie, nabrać pozytywnej energii do działania. Stanie się także doskonałym uzupełnieniem zabiegów leczniczych czy upiększających, w trosce o kompleksową pielęgnację całego ciała.

Nasz gabinet w mieście Warszawa to najlepszy adres dla tych z Państwa, którzy chcą połączyć przyjemność, jaką daje masaż relaksacyjny z jego właściwościami prozdrowotnymi. Oferujemy różne techniki zabiegu, aby spełnić oczekiwania oraz potrzeby wszystkich naszych Klientów. Począwszy od delikatnego głaskania dla poprawy krążenia, przez ugniatanie i rozcieranie dla likwidacji celluitu, po oklepywanie, przeprowadzamy Państwa przez wszystkie etapy, które składają się na idealny masaż relaksacyjny.

Mogą Państwo zdecydować się na zabieg 30- minutowy lub oddać dłuższej, nawet 90- minutowej przyjemności. Masaż relaksacyjny przeprowadzony przy dźwiękach kojącej muzyki lub w towarzystwie aromaterapii, to zastrzyk energii, który dodaje sił, odpręża i upiększa. Opuszczając nasz gabinet mogą Państwo cieszyć się z odzyskanej witalności, a przy regularnym powtarzaniu zabiegów poprawić kondycję psychiczną oraz fizyczną całego organizmu.