10% zniżki na masaż liftingujący twarzy KOBIDO

Jednorazowa zniżka na masaż liftingujący twarzy KOBIDO 70min

Zamknij

masaż sportowy

Masaż sportowy Warszawa

Masaż Sportowy

Każdy sportowiec trenujący amatorsko lub profesjonalnie powinien uzupełniać swoje ćwiczenia o masaż sportowy. To wyjątkowy, głęboki zabieg o natężeniu dopasowanym do potrzeb osób czynnie trenujących. Jeżeli na terenie miasta Warszawa poszukują Państwo gabinetu, w którym profesjonalny terapeuta zaproponuje kompleksowy program dedykowany dla sportowców, zapraszamy do naszego punktu zlokalizowanego przy ulicy Orlej 13.
Oferujemy masaż sportowy, który usuwa napięcia mięśniowe oraz niewielkie urazy, będące skutkiem ubocznym wysiłku fizycznego. Zabieg nie tylko przywraca równowagę organizmu narażonego na duże zużycie energii w wyniku treningów czy ćwiczeń, ale także chroni przed powstawaniem przyszłych kontuzji.
Masaż sportowy powinien być wykonywany w przerwie między treningami lub dzień po zawodach.
Czas: 30min, 45min, 60min

masaz sportowy warszawa
Jeżeli poszukujecie Państwo regeneracji oraz rozluźnienia po intensywnym wysiłku fizycznym, a także ulgi w bólu, w naszej ofercie znajdziecie również Sportowy Krio Masaż. Ten rodzaj zabiegu doskonale sprawdzi się także, jako profilaktycznie działanie, w przypadku przeciążenia układu kostno-stawowego czy bolesnych napięć mięśniowych. Warto zdecydować się na taki masaż sportowy, który wywołując silne przekrwienie, lepsze dotlenienie i odżywienie masowanych tkanek przyniesie ukojenie organizmu przed i po wysiłku fizycznym.

Atrakcyjny program lojalnościowy:

Piąty masaż 50% taniej