Wakacyjna Promocja na Kobido --Świąteczna Promocja Na Vouchery Prezentowe do 20 grudnia 2022r.

10zł zniżki

Zamknij

masaż sportowy

Masaż sportowy Warszawa

Masaż Sportowy

Każdy sportowiec trenujący amatorsko lub profesjonalnie powinien uzupełniać swoje ćwiczenia o masaż sportowy. To wyjątkowy, głęboki zabieg o natężeniu dopasowanym do potrzeb osób czynnie trenujących. Jeżeli na terenie miasta Warszawa poszukują Państwo gabinetu, w którym profesjonalny terapeuta zaproponuje kompleksowy program dedykowany dla sportowców, zapraszamy do naszego punktu zlokalizowanego przy ulicy Rakowieckiej 47 lok.5
Oferujemy masaż sportowy, który usuwa napięcia mięśniowe oraz niewielkie urazy, będące skutkiem ubocznym wysiłku fizycznego. Zabieg nie tylko przywraca równowagę organizmu narażonego na duże zużycie energii w wyniku treningów czy ćwiczeń, ale także chroni przed powstawaniem przyszłych kontuzji.
Masaż sportowy powinien być wykonywany w przerwie między treningami lub dzień po zawodach.
Czas: 30min, 45min, 60min

  • masaz sportowy warszawa
    Jeżeli poszukujecie Państwo regeneracji oraz rozluźnienia po intensywnym wysiłku fizycznym, a także ulgi w bólu, w naszej ofercie znajdziecie również Sportowy Krio Masaż. Ten rodzaj zabiegu doskonale sprawdzi się także, jako profilaktycznie działanie, w przypadku przeciążenia układu kostno-stawowego czy bolesnych napięć mięśniowych. Warto zdecydować się na taki masaż sportowy, który wywołując silne przekrwienie, lepsze dotlenienie i odżywienie masowanych tkanek przyniesie ukojenie organizmu przed i po wysiłku fizycznym.