Wakacyjna Promocja na Kobido --Świąteczna Promocja Na Vouchery Prezentowe do 20 grudnia 2022r.

10zł zniżki

Zamknij

Masaż Klasyczny

Masaż klasyczny

Jeżeli w natłoku codziennych spraw i obowiązków, zechcecie Państwo złapać oddech, nie musicie wybierać pomiędzy przyjemnościami dla ducha, a korzyściami dla ciała. Decydując się na masaż klasyczny, który wykonujemy w naszym gabinecie w Warszawie, sięgają Państwo po odprężenie połączone z terapią leczniczą.

Masaż klasyczny to wszechstronny zabieg o właściwościach dobroczynnych dla całego organizmu. Uspokaja lub pobudza, przyspiesza proces spalania materii, usprawnia ruchomość stawów i elastyczność mięśni, łagodzi bóle głowy, kręgosłupa oraz bóle reumatyczne. Na masaż klasyczny decydują się jednak nie tylko osoby, które poszukują ulgi w problemach czy schorzeniach cielesnych. Oferujemy Państwu zabieg, który ma doskonały wpływ także na zmęczoną psychikę. Nie bez powodu masaż klasyczny jest traktowany, jako wspomożenie w przypadku leczenia depresji lub stanów lękowych. Relaksuje i odpręża, ponieważ wspomaga wydzielanie hormonu szczęścia. Wpływa na poprawę nastroju i kondycji psychicznej, które ulegają pogorszeniu nie tylko w przypadku chorób, ale także stresu czy przemęczenia.

Zapraszamy Państwa do naszego gabinetu, którego siedzibą jest Warszawa. To właśnie u nas znajdziecie przyjemność płynącą ze stosowania najstarszego, starożytnego rytuału. Masaż klasyczny składa się z kilku elementów i technik, które dopasowujemy do Państwa potrzeb oraz oczekiwań. Począwszy od głaskania, poprzez rozcieranie, wyciskanie, ugniatanie, oklepywanie, wibracje aż po wstrząsanie i głaskanie końcowe. Dla maksymalnego relaksu, masaż klasyczny możemy przeprowadzić dla Państwa w połączeniu z aromaterapią lub muzykoterapią – muzyka i piękny zapach dodatkowo zrelaksują zmysły.