Wakacyjna Promocja na Kobido --Świąteczna Promocja Na Vouchery Prezentowe do 20 grudnia 2022r.

10zł zniżki

Zamknij

Opinie o nas


 • Kasia says:

  Wypróbowałam różne gabinety masażu i ten najbardziej przypadł mi do gustu z uwagi na ciepłą atmosferę i pełen profesjonalizm. Chodzę regularnie na masaż Workfit i muszę powiedzieć jedno: uciążliwy ból pleców zniknął. Teraz chodzę na masaż dla czystej przyjemności i relaksu. Bardzo polecam.

 • Piotrek says:

  Profesjonalizm na najwyższym poziomie. Bardzo miła obsługa. Jestem zadowolony z efektów masażu. Na pewno będę tu wracał.

 • Ewa says:

  Polecam wszystkim. Indywidualne i profesjonalne podejście. Miła atmosfera. Na pewno tu jeszcze z mężem wrócimy.

 • Ewa says:

  Bardzo polecam wizyty w gabinecie Workfit. Tomasz potrafi zdziałać cuda. Już nie jeden raz pomógł w szybkim powrocie do formy po bardzo dokuczających kontuzjach.

 • Kinga Jakubowska says:

  Bardzo Polecam masaż w gabinecie Workfit, Patrycja i Tomek widać ze kochają to co robią , wkładają w swoją prace wiele czasu i serca. Masaż u nich to sama przyjemność !

 • Zuza says:

  Patrycja jest niesamowita!
  Po ciąży wyciągnęła mnie ze straszliwego spięcia mięśni i pokazała co robić, żeby już nie wróciło z taka siłą. Jej masaż to czysta przyjemność, którą z czystym sercem polecam każdemu!
  Pozdrawiam 🙂

 • mateusz says:

  to gabinet to prawdziwa świątynia relaksu!
  uczęszczam regularnie na masaż sportowy z elementami masażu relaksacyjnego i jestem naprawdę zadowolony. Pełen profesjonalizm, świetni ludzi oraz powtarzalność jakości.
  Polecam z czystym sumieniem

 • Sylwia says:

  Serdecznie polecam współpracę z Patrycją i Tomaszem. Bardzo kompetentni i zaangażowani w to co robią! Ja interesuje się medycyną chińską i teorią pięciu przemian więc gdy usłyszałam o teoriach z tamtych stron byłam już cała zadowolona 🙂 poza profesjonalizmem warto podkreślić, że to po prostu baaaardzo sympatyczni i otwarci ludzie 🙂
  Pozdrawiam!

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *