50% zniżki na masaż

Piąty masaż za pół ceny

Zamknij

Masaże orientalne

5D3_2762 2

Masaż Gorącymi Kamieniami

Masaż wykonywany gorącymi kamieniami. Poprawia krążenie krwi, rozluźnia mięśnie i działa bezpośrednio przeciwbólowo. Ma zbawienny wpływ na dolegliwości związane z chorobą zwyrodnieniową stawów, nerwobóle, zapalenia nerwów obwodowych (np. rwa kulszowa), czy RZS . Co najważniejsze! Masaż jest przyjemny i bezbolesny.

Czas: 60min; 160zł

Masaż Body Relax

Masaż gorącymi olejami połączony z punktowym masażem dłoni, stóp oraz indyjskim masażem głowy. Zabieg pozwala usuwać zarówno skutki długotrwałego stresu i zmęczenia wynikających z pracy siedzącej jak i regenerować mięśnie i likwidować mikrourazy powstałe wskutek treningów i ćwiczeń.

Czas: 75min; 180zł

Masaż Gorącymi Olejami

Niezwykle wyciszający masaż całego ciała z zastosowaniem ciepłych olejków. Zabieg ma na celu wprowadzenie naszego ciała i ducha w stan równowagi, będącej podstawą dobrego samopoczucia i zdrowia fizycznego. Dzięki specjalnym technikom masaż zapewni rozluźnienie i odprężenie, pomoże odzyskać siły witalne, oraz przywróci prawidłową pracę układu krążenia, nerwowego i trawiennego.

Czas: 60min; 160zł

Masaż Gorącą Świecą

Relaksujący orientalny masaż świecą obezwładnia zmysły niepowtarzalnym, aromatycznym zapachem i zniewala ciało ciepłem i jedwabistym dotykiem. Rytuał jest wyjątkowo zmysłową ceremonią wykonywaną ciepłym olejkiem ze świecy, składającym się w 100% z naturalnych składników, m. in. masła Shea oraz olejków sojowego i jojoba. Całość została wzbogacona woskiem pszczelim, co pozwala zastosować jego lecznicze właściwości. Unikatowa formuła olejku ze świecy pozostawia skórę cudownie nawilżoną, jedwabiście gładką i miękką.

Czas: 60min; 160zł