Wakacyjna Promocja na Kobido --Świąteczna Promocja Na Vouchery Prezentowe do 20 grudnia 2022r.

10zł zniżki

Zamknij

vouchery

-10zł zniżki na Vouchery Prezentowe do 20 grudnia 2022r

Brakuje ci pomysłu na prezent urodzinowy lub świąteczny? Voucher prezentowy WorkFit to doskonały podarunek dla rodziny, znajomych, pracowników czy partnerów biznesowych.

Zadzwoń i zamów Voucher, a my go przygotujemy specjalnie dla Ciebie. Jeśli masz problem z wyborem rodzaju masażu, możesz określić kwotę ( np. 100, 130, 170, 200, 450 ), którą osoba obdarowana wykorzysta wedle swojego uznania.

Jak otrzymać Voucher?

1) Odbiór osobisty w gabinecie WorkFit, ul.Rakowiecka 47 lok.5 po wcześniejszym kontakcie mailowym lub telefonicznym w celu ustalenia szczegółów,

2) On-line po wcześniejszym kontakcie telefonicznym lub mailowym z Gabinetem WorkFit w celu ustalenia szczegółów transakcji,

tel.: +48 796 192 454
mail: workfit@workfit.pl

Voucher jest ważny przez 60 dni od dnia zakupu. Osoba obdarowana sama wybiera termin wizyty po uprzednim kontakcie telefonicznym.

Najczęściej wybierane przez klientów prezenty:

Masaż Body Relax 200zł

Masaż gorącymi olejami połączony z punktowym masażem dłoni, stóp oraz indyjskim masażem głowy. Zabieg pozwala usuwać zarówno skutki długotrwałego stresu i zmęczenia wynikających z pracy siedzącej jak i regenerować mięśnie i likwidować mikrourazy powstałe wskutek treningów i ćwiczeń.

Czas: 75min

Masaż leczniczy – 60min 150zł

Masaż leczniczy pleców i całego ciała ( masaż autorski ), który likwiduje dolegliwości związane z kręgosłupem, regeneruje system odpornościowy i poprawia nastrój oraz samopoczucie. Doświadczony terapeuta skupiając się na punktach bólowych, sprawnie posługuje się technikami fizjoterapeutycznymi, klasycznymi oraz wschodnimi, rozluźniając napięte miejsca na ciele.

KOBIDO – liftingujący masaż twarzy – 60min 200zł

KOBIDO to japoński masaż liftingujący, zwany również niechirurgicznym liftingiem twarzy.  Jest to najbardziej złożona i zaawansowana technicznie forma masażu.

Kupując ten masaż sprawisz niezwykłą przyjemność osobie, która dba o swój wygląd. Zabieg jest doskonałym kosmetykiem przed ważnym wyjściem. Dzięki niemu twarz będzie wyglądała dużo młodziej i zdrowiej.

Masaż gorącymi olejami – 60min 170zł

Niezwykle wyciszający masaż całego ciała z zastosowanie ciepłych olejków. Zabieg ma na celu wprowadzenie naszego ciała i duch w stan równowagi,będącej podstawą dobrego samopoczucia i zdrowia fizycznego. Dzięki specjalnym technikom masaż zapewni rozluźnienie i odprężenie, pomoże odzyskać siły witalne, oraz przywróci prawidłową pracę układu krążenia, nerwowego i trawiennego.

Masaż relaksacyjny – 60min 150zł

Korzystnie oddziałuje na układ nerwowy, powodując poprawę ogólnego samopoczucia. Zalecany jest osobom narażonym na duży stres.

Pakiet masaży

Pakiet 5-ciu takich samych masaży ze zniżką ( 5-ty masaż za pół ceny )

 

 

Zadzwoń do nas i dopytaj o szczegóły
tel.: +48 796 192 454
mail: workfit@workfit.pl