50% zniżki na masaż

Piąty masaż za pół ceny

Zamknij

vouchery

Brakuje ci pomysłu na prezent urodzinowy lub świąteczny? Voucher prezentowy WorkFit to doskonały podarunek dla rodziny, znajomych, pracowników czy partnerów biznesowych.

Zadzwoń i zamów Voucher, a my go przygotujemy specjalnie dla Ciebie. Jeśli masz problem z wyborem rodzaju masażu, możesz określić kwotę ( np. 100, 130, 170, 200, 450 ), którą osoba obdarowana wykorzysta wedle swojego uznania.

Jak otrzymać Voucher?

1) Odbiór osobisty w gabinecie WorkFit, ul. Orla 13 po wcześniejszym kontakcie mailowym lub telefonicznym w celu ustalenia szczegółów,

2) On-line po wcześniejszym kontakcie telefonicznym lub mailowym z Gabinetem WorkFit w celu ustalenia szczegółów transakcji,

tel.: +48 796 192 454
mail: workfit@workfit.pl

Voucher jest ważny przez 60 dni od dnia zakupu. Osoba obdarowana sama wybiera termin wizyty po uprzednim kontakcie telefonicznym.

Najczęściej wybierane przez klientów prezenty:

Masaż Gorącą Świecą – 60min 160zł

Relaksujący orientalny masaż świecą obezwładnia zmysły niepowtarzalnym,aromatycznym zapachem i zniewala ciało ciepłem i jedwabistym dotykiem. Rytuał jest wyjątkowa zmysłową ceremonią wykonywaną ciepłym olejkiem ze świecy, składającym się w 100% z naturalnych składników, m.in. masła Shea oraz olejków sojowego i jojoba. Całość została wzbogacona woskiem pszczelim, co pozwala zastosować jego lecznicze właściwości. Unikatowa formuła olejku ze świecy pozostawia skórę cudownie nawilżoną, jedwabiście gładką i miękką.

Masaż leczniczy – 60min 140zł

Masaż leczniczy pleców i całego ciała ( masaż autorski ), który likwiduje dolegliwości związane z kręgosłupem, regeneruje system odpornościowy i poprawia nastrój oraz samopoczucie. Doświadczony terapeuta skupiając się na punktach bólowych, sprawnie posługuje się technikami fizjoterapeutycznymi, klasycznymi oraz wschodnimi, rozluźniając napięte miejsca na ciele.

Masaż gorącymi olejami – 60min 160zł

Niezwykle wyciszający masaż całego ciała z zastosowanie ciepłych olejków. Zabieg ma na celu wprowadzenie naszego ciała i duch w stan równowagi,będącej podstawą dobrego samopoczucia i zdrowia fizycznego. Dzięki specjalnym technikom masaż zapewni rozluźnienie i odprężenie, pomoże odzyskać siły witalne, oraz przywróci prawidłową pracę układu krążenia, nerwowego i trawiennego.

Masaż relaksacyjny – 60min 140zł

Korzystnie oddziałuje na układ nerwowy, powodując poprawę ogólnego samopoczucia. Zalecany jest osobom narażonym na duży stres.

Pakiet masaży

Pakiet 5-ciu takich samych masaży ze zniżką ( 5-ty masaż za pół ceny )

 

 

Zadzwoń do nas i dopytaj o szczegóły
tel.: +48 796 192 454
mail: workfit@workfit.pl