Wakacyjna Promocja na Kobido --Świąteczna Promocja Na Vouchery Prezentowe do 20 grudnia 2022r.

10zł zniżki

Zamknij

Masaż Biurowy

Szanowni Państwo,

Przedstawiamy unikalny program WORKFIT skierowany do firm i instytucji. Program WORKFIT jest reakcją na zmieniający się tryb życia społeczeństwa. Większość czasu spędzamy w pracy i często jesteśmy mało aktywni fizycznie, co jest niekorzystne dla naszego ciała. Konsekwencją jest pogarszająca się kondycja fizyczna i stan psychiczny. Stajemy się mniej efektywni, gorzej wykonujemy obowiązki służbowe. Jesteśmy regularnie przemęczeni i częściej chorujemy.

Teraz mogą Państwo zapewnić swoim pracownikom produkt, który zaowocuje w przyszłości.

WORKFIT to kompleksowe rozwiązanie. Proponujemy Państwu :

WORKFIT MASAŻ Wpadniemy do was na 15 minut i zrobimy to przez ubranie!


WORKFIT
Masaż to połączenie masażu klasycznego, Shiatsu i akupresury oraz stretchingu, czyli ćwiczeń rozciągających. Zabieg WORKFIT Masaż trwa 15-20 minut, wykonywany jest na specjalnie do tego przeznaczonym krześle. Zajmujemy się przede wszystkim partiami ciała szczególnie narażonymi na skutki długotrwałego napięcia i stresu. Najczęściej są to: głowa, szyja, barki, ramiona oraz kręgosłup. Zabieg można wykonywać stacjonarnie podczas przerw w pracy w trudnych, męczących negocjacjach, w trakcie szkoleń lub imprez okolicznościowych. Terapia eliminuje objawy stresu i zmęczenia, poprawia kondycję i wydolność organizmu. Do masażu nie trzeba się rozbierać, nie używamy oliwek. Ćwiczenia nie są wysiłkowe i nie potrzeba do nich specjalnego stroju.WORKFIT masaż jest zabiegiem, który nie przeszkadza w codziennych obowiązkach, wykonywany bezpośrednio w firmie daje gwarancje ciągłości i systematyczności, które stanowią podstawę w profilaktyce układu ruchu. Regularne zabiegi WORKFIT masaż likwidują napięcia i mikro urazy powstające w czasie pracy, powodują wzmocnienie i uelastycznienie mięśni, stawów i więzadeł. Zabiegi WORKFIT masaż aktywizują działanie wszystkich układów wewnętrznych oraz poprawiają sprawność zarówno fizyczną i psychiczną.

Korzyści dla Pracodawcy

 • Większa wydajność pracowników
 • Lepsza frekwencja personelu(mniejsza liczba zwolnień lekarskich
 • Podniesienie prestiżu i ulepszenie wizerunku firmy na rynku
 • Nowe narzędzie systemu motywacyjnego
 • Satysfakcja pracowników

Korzyści dla Pracownika

 • Poprawa samopoczucia
 • Lepsza koncentracja
 • Odzyskanie energii
 • Wzrost wydajności pracy
 • Poprawa relacji w zespole
 • Większa motywacja
 • Umiejętność pomagania sobie i innym w likwidacji bólu i napięć
 • Lepsza sprawność psych-fizyczna
 • Szacunek dla pracodawcy

WORKFIT WARSZTATY Pogadamy o anatomii, fizjologii i…
Na zajęciach WORKFIT warsztaty uczymy, jak radzić sobie ze stresem i problemami wynikającymi z charakteru wykonywanej pracy. Podpowiadamy, jak ich unikać lub jak sobie pomóc, gdy już zaistniały. Przybliżymy zagadnienia z ergonomii, dziedziny traktującej o organizacji optymalnego stanowiska pracy oraz o sposobach auto relaksacji, które ułatwią Wam i poprawią codzienne życie. Opowiemy o anatomii i fizjologii, dziedziny zajmującej się funkcjami życiowymi organizmu ludzkiego oraz prawami, które tymi czynnościami rządzą. Wiadomości te zwiększą świadomość własnego ciała oraz pozwolą na dopasowanie otoczenia do Waszych potrzeb, tak aby w przyszłości uniknąć sytuacji, w których dochodzi do przeciążeń i urazów. Nauczymy Was technik masażu, akupresury i stretchingu, dzięki którym szybko można zlikwidować ból i rozluźnić mięśnie. Powróci koncentracja, umysł zacznie działać na najwyższych obrotach!

 

Zapraszamy do współpracy!
W sprawie szczegółowej wyceny prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.
tel.: +48 796 192 454
mail: workfit@workfit.pl